КИЯНИ РАЗОМ зупинили незаконну надбудову мансарди над «хрущовкою»!

Одной из наболевших проблем Киева стало строительство мансард на крышах наших домов. Новые владельцы последних этажей все чаще не обращают внимание на мнение соседей и попросту начинают стройку на крыше. Обещания об инвестициях в ремонт и реконструкцию домов, раздаваемые будущими владельцами мансард, так и остаются обещаниями. В результате в домах и квартирах появляются трещины.

Детальніше ->

КИЯНИ РАЗОМ захистили каштанову алею на вулиці Московській

Через дорогу від Свято-Веденського чоловічого монастиря тягнеться тінява алея зі віковими каштанами. Вона починається з перехрестя вулиць Цитадельної і Московської та йде до перетину останньої з Лейпцігською. Але мешканці прилеглих будинків були стривожені початком робіт щодо руйнування та забудови рідної для них алеї.

Детальніше ->

КИЯНИ РАЗОМ проти забудови Печерської площі!

В центрі Печерська зупинено нахабну забудову історичної Печерської площі без врахування думки громади.

За ініціативи Ярослава Діденка активістами громадського руху „КИЯНИ РАЗОМ було зібрано майже 10 тисяч підписів небайдужих мешканців Печерська під зверненням до Президента України, Прем`єр-міністра, Генпрокурора, Голови Київської міської держадміністрації, Голови Печерської районної держадміністрації проти забудови площі й ринку та захисту прав мешканців району на гідні умови життя.

«Мешканці мені шість тисяч підписів передали! Не буде там будівництва, якщо така думка киян!» - заявив  03.10.2011 Голова КМДА.

Детальніше ->

КИЯНИ РАЗОМ відновлюють традицію проведення на Печерську родинних свят!

31.12.2011 на звільненій від забудови Печерській площі відбулося новорічне родинне свято організоване Ярославом Діденко та активістами громадського руху "КИЯНИ РАЗОМ". На площі було встановлено красуню ялинку. Відбулася святкова програма для малюків та їх батьків з конкурсами та розвагами. Веселий Дід Мороз та Снігуронька привітали Печерськ з Новим роком та Різдвом Христовим.

Детальніше ->