Програма


Якщо Ви любите наше чарівне місто і Ви не байдужі до його майбутнього, запрошую Вас підтримати та приєднатися до Громадського руху "КИЯНИ РАЗОМ" з метою об`єднання наших зусиль для покращення життя Киян.

Київ – це місто, де мешкаємо ми, наша родина, наші батьки та наші діти. Усі ми хочемо, щоб Київ став містом, де цінують культуру та історію, де кожен відчуватиме увагу та повагу до себе, де піклуватимуться про дітей, людей похилого віку та інвалідів.

КИЯНИ РАЗОМ - неполітичне об`єднання патріотів Києва, створене для захисту муніципальних інтересів мешканців міста, забезпечення гідних і комфортних умов життя для кожного киянина.

У нас різні ідеологічні та політичні уподобання, різні релігійні переконання, професії, мови, ми мешкаємо у різних районах Києва, працюємо на правому та лівому берегах Дніпра, маємо різні статки. Але нас об`єднує любов і шана до рідного Києва та бажання перетворити його у місто нашої мрії.

Ми об`єднуємо представників різних професій - науковців, викладачів, лікарів, юристів, економістів, бізнесменів, активну та перспективну молодь, досвідчених пенсіонерів - усіх тих, хто віддає частину себе у створення кращого майбутнього Києва.

КИЯНИ РАЗОМ високо шанують історичні традиції, стиль та устрій життя нашого Великого міста, його районів, вулиць та дворів.

КИЯНИ РАЗОМ захищають права та інтереси киян у різноманітних сферах суспільного життя свого міста та країни.

Нашою метою є збереження історично-культурного та розвиток соціально-економічного потенціалу Києва, створення умов для підвищення добробуту киян, гарантування їх безпеки, забезпечення порядку на вулицях і громадських містах, розвитку та прозорого функціонування бізнесу, благочинності, зменшення безробіття та зростання зайнятості населення, створення нових робочих місць.

КИЯНИ РАЗОМ відстоюють посилення ролі громади в управління рідним містом, підвищення її самостійності та ініціативності у вирішенні проблем міста. Особливо важливою для нас є участь кожного Киянина в житті свого міста, району та вулиці.

Ми переконані, що місцеве самоврядування в Києві має забезпечувати створення сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, та надання Киянам якісних і доступних послуг.

Враховуючи потужний економічний, історико-культурний, географічний потенціали, Києву необхідна довгострокова стратегія розвитку з чітким визначенням його місії в майбутньому.

Нам обридло спостерігати за безпорадністю в управлінні житлово-комунальним господарством та занедбанням архітектурного стилю міста.

Ми вимагаємо підвищення якості житлово-комунальних послуг, ефективності роботи ЖЕКів та комунальних служб, щодо запобігання аварій у житлово-комунальній сфері, утримання у належному стані наших будинків, дворів та доріг.

Ми вимагаємо повернути громаді вкрадене або незаконно відчужене майно та земельні ділянки. Процес продажу або передачі у користування майна громади Києва має бути прозорим та контролюватися киянами. Кожен киянин має знати кому, коли та за скільки було продано майно громади.

Необхідно радикально змінювати економічну і бюджетну політику міста. Терміново повині бути запроваджені нові підходи до формування районних бюджетів та використання їх коштів, налагоджений чіткий контроль громади за витрачанням коштів.

Києву вкрай потрібна нова концепція розвитку соціальної інфраструктури міста та районів з урахуванням різних вікових, соціальних груп та рівнів матеріального благополуччя, яка покращить культурно-побутове обслуговування Киян та буде зручної для кожного мешканця.

Ми вимагаємо розробки програми розвитку транспортної інфраструктури міста та її вдосконалення до європейських стандартів. Зростання мобільності населення вимагає проведення системного аналізу розвитку транспортного комплексу столиці та вдосконалення системи громадського транспорту, будівництва та розвитку метрополітену, збільшення кількості транспортних розв`язок та автостоянок.

Тривалий час у Києві проводилась цілеспрямована політика направлена на перетворення нашого рідного міста у смітник. Ми наполягаємо на розробці міської програми охорони навколишнього середовища та підвищення екологічної безпеки міста.

Київ має залишатися зеленим містом. Ми разом захистимо парки та сквери від недбалого ставлення. Ми вимагаємо збереження їх площі та наполягаємо на збільшенні витрат на їх утримання.

Незадовільним залишається рівень реалізації інвестиційних проектів у промисловості міста та його житлово-комунальному господарстві, спрямованих на зменшення рівня забруднення довкілля та збереження екології міста.

На нашу підтримку очікують малозабезпечені та соціально вразливі категорії киян. Серед нас молодь, що потребує захисту та ефективної молодіжної політики, що створить умови для її професійної та творчої самореалізації.

Ми захищаємо київську родину та її традиційні сімейні цінності. Ми дбаємо про збереження спадщини поколінь, здоров`я наших батьків та дітей.

Ми стурбовані жахливим рівнем медичного обслуговування Киян. З метою підвищення якості та доступності медико-соціальної допомоги ми пропонуємо розробити програму реформування системи охорони здоров`я міста, розвитку мережі медичних послуг та поліпшення матеріально-технічної бази існуючих медичних закладів.

Києву край необхідна розробка оновленої програми надання медичної допомоги матерям, дітям та людям похилого віку.

З метою отримання якісної та доступної освіти влада має забезпечити підвищення якості культурно-виховного процесу, впровадження нових ефективних і повноцінних програм освіти, модернізацію матеріально-технічної бази навчальних закладів міста. Це неможливо без термінової розробки програми соціального захисту працівників освіти міста та покращення їх матеріального становища.

Потребує термінового вирішення питання розробки програми організації дозвілля киян, підтримки та розвитку різних форм художньої і технічної творчості мешканців. Влада має забезпечити Киян доступними бібліотеками, виставковими залами, театрами та кінотеатрами, центрами дозвілля, установами позашкільного виховання та дитячими центрами.

Місту необхідна програма розвитку міської сфери фізичної культури та спорту для оздоровлення усіх Киян. Обов`язком влади має стати відновлення та гідне облаштування спортивних майданчиків, відновлення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл у районах, повернення районних та міських спартакіад та змагань за місцем проживання Киян.

Ми впевнені, що основою Києва є професійна, інтелігентна та високоморальна людина, яка впевнено дивиться у майбутнє!

Патріоти Києва, збудуймо місто нашої мрії!