Діденко Ярослав Олександрович


Біографія


Киянин. Народився 30 квітня 1977 року в Києві, відмінно закінчив середню школу №89 на Печерську.

Має дві вищі освіти – економічну та юридичну.

Кандидат економічних наук.

У 1999 році закінчив з червоним дипломом економічний факультет Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Магістр економіки.

У 1999 навчався в Shane School, Оксфорд, Великобританія.

У 1999 – 2002 році успішно займався науковою діяльністю, навчався в аспірантурі економічного факультету КНУ ім. Т.Шевченка.

У 2005 році здобув науковий ступінь кандидата економічних наук, прилюдно захистив дисертацію на тему "Вплив інвестування на зайнятість у перехідних економіках", має низку публікацій у наукових виданнях.

У 2002 році отримав юридичну освіту.

Протягом 2002–2008 років вивчав законодавчий та практичний досвід місцевого самоврядування європейських країн. Як експерт з економічного та торгівельного права брав участь у підготовці пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази України.

Протягом 1999-2009 років теоретичні надбання реалізовував, як керівник великих компаній у сфері транспортних послуг та анти-кризового консалтингу: 2009 – 2011 рр. – головний спеціаліст, начальник Управління моніторингу заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат Міністерства соціальної політики України.

Громадська і правозахисна діяльність.

Безпартійний.

3 2009 року – Голова громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ» – об`єднання патріотів Києва, які захищають інтереси мешканців міста і комфортні умови їхнього життя.

Організатор протистоянь громади проти скандальних забудов в центрі Києва, знищення пам’яток архітектури, скверів і дворів. Захисник Печерської площі та Печерського ринку від забудови, алеї на вулиці Московській та інших культурних надбань міста.

У 2012 році висувався кандидатом в народні депутати по 221-му округу (Печерськ, центр Шевченківського та Солом’янського районів), як безпартійний від партії «УДАР». Отримав підтримку більше 21 тисячі голосів киян.

Член оргкомітету Євромайдану з першого дня протистояння.

У лютому 2014 року ініціатор створення Народної Ради і Громадської варти Печерського району.

У 2014 обраний депутатом Київради по мажоритарному округу №37 в Печерському районі, як безпартійний самовисуванець. У зв`язку із фальсифікацією результатів виборів і спробою опонентів за допомогою суду визнати вибори недійсними був зареєстрований останнім депутатом Київради VII скликання у липні 2014 року.

Одружений. Виховує доньку та сина.